Queiroz hyller Liverpool-kjøp
Portugals landslagssjef er sikker på at Raul Meireles blir en hit på Anfield.
Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo
Portugal-sjef og tidligere Manchester United-trener Carlos Queiroz mener at Liverpool gjorde svært lurt i å hente Raul Meireles fra Porto.
- Han er en klassespiller
Midtbanespilleren ble presentert på Anfield før kampen mot West Bromwich 29.
august.
- Jeg synes at Raul Meireles er en fantastisk spiller for landslaget. Han er en av Portugals viktigste spillere. Han er en klassespiller og veldig profesjonell. Han har alt som skal til for å lykkes i Premier League, sier Queiroz ifølge Liverpoolfc.tv.
HYLLER MEIRELES: Carlos Queiroz. Foto: FRANCISCO LEONG/Afp
- Han vil forsterke Liverpool
Portugiseren er sikker på at Meireles vil heve de røde fra Merseyside, og han
er full av lovord om løpsmaskinen.
- Han er en boks til boks spiller som jobber hardt og er kreativ. Han er en god avslutter og en strålende lagspiller. Meireles har en fin personlighet og han er seriøs. Han kommer til å forsterke Liverpool-laget.
Liverpool betalte 10,7 millioner pund eller om lag 100 millioner kroner for Meireles, som står med 38 landskamper for Portugal.
| Publisert | 03.09.2010 00.18 |
| Oppdatert | 03.09.2010 00.18 |

