Cole om Torres: – Han virker å være helt ute av det
Den tidligere storscoreren liker ikke det han ser av Chelsea-spiss Fernando Torres.
Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo
Chelsea tapte to poeng i jakten på Manchester United i toppen av Premier League, og nok en gang tuslet Fernando Torres målløs av banen. Spanjolen startet kampen på benken, og klarte ikke å sette sitt preg på oppgjøret etter at han kom inn.
Nummer to på listen over spillerne med flest mål i Premier League, Andrew Cole, synes Torres viser skuffende form i sin nye klubb.
– Han ser helt ute av det for øyeblikket, han viser den samme dårlige kroppsholdningen som han viste mot slutten av tiden i Liverpool, sier Andrew Cole.
Se video øverst i artikkelen!
– Er det bedre å la ham hvile litt?, spør TV 2s fotballekspert Morten Langli.
– Hvis jeg hadde vært klubbdirektør, og nylig hadde betalt 50 millioner pund for en spiller, hadde jeg ikke hatt tid til å hvile spilleren. Chelsea går får en topp fire-plassering, og jakter en Mesterliga-tittel. Han har ikke tid til det, og han trenger å spille og komme i gang med scoringene så fort som mulig, sier han.
Cole svarte leserne: – Vi visste ikke hvem Solskjær var
– Jeg foretrakk selv å spille, selv om jeg gikk uten mål noen kamper. Hvis ikke er det lett å begynne å tenke over ting for mye. Alt Torres trenger er en "tap-in", eller et enkelt mål for å komme i gang.
