DÅRLIG STEMNING: Det er ikke noen god stemning i Liverpool-troppen for tiden.
DÅRLIG STEMNING: Det er ikke noen god stemning i Liverpool-troppen for tiden. Foto: Peter Byrne/Pa Photos

- Lagkameratene rasende på Mascherano

Flere Liverpool-spillere skal være forbannet etter at Javier Mascherano nektet å spille mot Manchester City.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo

Javier Mascherano vil til Barcelona for en hver pris, men Liverpool er ikke villig til å la ham dra for hvilken som helst pris.

Etter at forhandlingene brøt sammen i helgen, valgte Mascherano å melde pass da Liverpool møtte Manchester City på mandag.

Etter 0-3-tapet var det flere av klubbens stjerner som så rødt.

- Manageren hadde planer om å spille 4-2-3-1, med Lucas og Mascherano som defensive midtbanespillere. Men han måtte legge helt om og spille 4-4-2. De eldre spillerne i klubben var rasende på Mascherano mandag kveld og det var tydelig da han kom tilbake på tirsdag. Det er spillere i stallen som har Liverpool i blodet og de kokte over av sinne over det Mascherano gjorde, sier en kilde i klubben til The Sun.

Argentineren deltok ikke på tirsdagens fellestrening. Han trente i stedet for seg selv på treningsfeltet i Melwood.

 
Comments powered by Disqus
reklame