O'Neill benekter at Petrov er på vei til Liverpool
Latterliggjør troverdigheten til britisk tabloidavis.
Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo
Den engelske tabloidavisen Daily Mirror hevder Liverpool vil ha Aston Villas Stilian Petrov dersom Javier Mascherano blir solgt til Inter.
Villa-manager Martin O’Neill avviser imidlertid at Petrov er på vei til Anfield.
- Jeg har ikke snakket med Paul (Faulkner) eller Randy (Lerner) på en dag eller to, men det er ingenting i historien, og når du ser på kilden ville jeg ikke hatt fenomenalt stor troverdighet til historien, sier O’Neill til Aston Villas nettsider, og legger til:
- Men det betyr ikke at lag som Liverpool ikke ville vært interessert i ham, for han er en toppklassespiller. Men i dette øyeblikk har vi ikke blitt kontaktet av Liverpool.
Det hindrer han imidlertid ikke å skryte av bulgareren.
- Stilian har vært helt fantastisk for oss de siste sesongene, og ikke ta dette som en invitasjon til å komme med bud, det kommer jeg ikke med, men jeg er ikke overrasket over at andre lag er interessert i ham, sier O’Neill.
| Publisert | 31.07.2010 20.39 |
| Oppdatert | 31.07.2010 20.39 |



