Anders Behring Breivik
blir tvangsinnlagt
Oslo tingrett har bestemt at Breivik skal tvangsinnlegges for observasjon på Ila
Ryan Babel er misfornøyd med situasjonen i Liverpool.
Se Barclays Premier League og Tippeligaen på din iPhone! Last ned i App Store her!
Den nederlandske vingen Ryan Babel ønsker mer spilletid på Anfield - og om ting ikke endrer seg i løpet av de nærmeste ukene vil 22-åringen forlate klubben.
- Nytter ikke å prate med Benitez
- Jeg har forsøkt å snakke med manageren, men det nytter ikke, sier Babel,
og slår fast:
- Vi er blitt enige om å snakke om min situasjon nå i vinter. Om ting ikke endrer seg, og nå må jeg være ærlig: Så ønsker jeg å spille for en annen klubb, sier han, ifølge The Sun.
Babels oppsiktsvekkende kommentarer kommer like før Liverpools skjebnekamp i Mesterligaen mot ungarske Debrecen.
KAN MISTE BABEL: Ryan Babel er misfornøyd med spilletiden han får under Rafael Benitez. Foto: Tim Hales/AP
- Kan ikke akkurat juble
Men Babel bryr seg ikke om at «timingen» for sin offentlige klaging
kanskje ikke er den beste.
- Jeg spiller ikke ofte, så jeg kan ikke akkurat gå rundt og juble. Akkurat nå må jeg bare bite tennene sammen og kjempe for min plass på laget. Hva annet kan jeg gjøre, undrer Babel.
tv2sporten.no følger fotball
| Publisert | 24.11.2009 07.47 |
| Oppdatert | 24.11.2009 09.08 |
Oslo tingrett har bestemt at Breivik skal tvangsinnlegges for observasjon på Ila
