- Jeg blir aldri en Beckham
Carlos Tevez vil aldri gå i David Beckhams fotspor.
Se storkampene på TV - ring 02220
Se alle Premier League-kampene på Sumo
David Beckham er kanskje like kjent for sine opptredener i kjendismagasiner som for sitt spill på fotballbanen. Det engelske fotball-ikonet tjener over 50 millioner kroner i året på å reklamere for solbriller og moteklær.
Manchester United-stjernen Carlos Tevez er mest opptatt av å levere varene på banen.
- Vil kun levere på banen
- Jeg har ikke den samme markedsverdien som Ronaldo, Messi eller Beckham.
Om jeg jobbet med å endre mitt image, ville det nok endret seg - men det er
jeg ikke interessert i, fastslår Tevez, ifølge The
Sun.
Med sin oppofrende spillestil har Carlos Tevez allerede blitt en favoritt hos Manchester United-fansen.
Argentineren lover å ofre seg like mye i duellene den kommende sesongen.
- Jeg fokuserer på å ofre meg skikkelig på fotballbanen, kaste meg inn i duellene og satse livet på fotballbanen. Jeg gir alltid alt for å vinne fotballkamper, sier han.
Hyller Ronaldo
Cristiano Ronaldos mulige overgang til Real Madrid har stjålet
overskriftene i flere måneder. Tevez nøler ikke med å utpeke den dribleglade
portugiseren til verdens beste fotballspiller.
- Cristiano er intelligent og vet hvordan han skal takle presset. Når du blir sett på som verdens beste fotballspiller kommer det mye i tillegg. Det er sikkert, mener Tevez.
- Jeg har et godt forhold til Cristiano Ronaldo. For øyeblikket er han verdens beste fotballspiller. Det er en spiller som vinner kamper for deg. Men min personlighet hindrer meg i å opptre i kjendismagasiner, sier United-stjernen bestemt.
| Publisert | 06.08.2008 12.07 |
| Oppdatert | 07.08.2008 01.30 |



