Alt innhold sendes også direkte på tv2sumo.no

Fredag 31. mars:

Poker-NM: Texas Hold’em Fixed Limit 6-handed kl. 15.30 på TV 2 Sportskanalen

Fotball, skotsk Premiership: Dundee FC – Aberdeen kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.45)

Lørdag 1. april:

NM i Freeski: Kvalifisering Big Air kl. 09.00 på TV 2 Sportskanalen

NM i Freeski: Finaler Big Air kl. 12.30 på TV 2 Sportskanalen

Fotball, Allsvenskan: Göteborg – Malmö kl. 12.30 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 13.00)

Fotball, Premier League: Liverpool – Everton kl. 12.45 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

Poker-NM: Texas Hold’em No Limit Heads Up kl. 13.30 på tv2sumo.no

NM i Freeski: Finale Slopestyle junior kl. 15.00 på TV 2 Sportskanalen

Ishockey, SM-sluttspill, semifinale 1: Kamp ikke bestemt kl. 15.13 på tv2sumo.no (kampstart 15.15)

Fotball, Premier League, Tippekampen: Manchester United – West Bromwich kl. 15.30 på TV 2 Sport Premium og TV 2 Sportskanalen (Get) (kampstart kl. 16.00)

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 3

Fotball, Allsvenskan: Halmstad – Östersund kl. 15.50 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

NM i Freeski: Finaler Slopestyle/Premiersermoni kl 16.30 på TV 2 Sportskanalen

Poker-NM: 8-Game Mixed Limit kl. 17.30 på tv2sumo.no

Ishockey, NM-sluttspillet, finale 1: Kamp ikke bestemt kl. 17.50 på TV 2 Zebra (kampstart 18.00)

Fotball, Premier League: Southampton – Bournemouth kl. 18.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Poker-NM: 8-Game Mixed Limit kl. 18.25 på TV 2 Sportskanalen

Søndag 2. april:

Sykkel: Flandern Rundt kl. 10.00 på TV 2

Sykkel: Flandern Rundt kl. 13.00 på TV 2

Fotball, skotsk Premiership: Hearts – Celtic kl. 13.25 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 13.30)

Fotball, Premier League: Swansea – Middlesbrough kl. 14.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 14.30)

Fotball, Allsvenskan: AIK – Häcken kl. 14.30 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 15.00)

Fotball, Allsvenskan: Sundsvall – Athletic Eskilstuna kl. 14.50 på tv2sumo.no (kampstart 15.00)

Basketball: NM-finale, kvinner kl. 14.55 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 15.00)

Ishockey, SM-sluttspill, semifinale 1: Kamp ikke bestemt kl. 15.13 på tv2sumo.no (kampstart 15.15) Sendes også på TV 2 Sport Premium 2 fra kl. 15.30

Fotball, Premier Leauge: Arsenal – Manchester City kl. 16.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.00)

Poker-NM: Texas Hold’em No Limit Ladies & Seniors kl. 16.30 på tv2sumo.no

Fotball, Allsvenskan: Norrköping – Hammarby kl. 17.00 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 17.30)

Basketball: NM-finale, menn kl. 17.25 på TV 2 Sportskanalen

FotballXtra kl. 17.30 på TV 2 Zebra

Fotballkveld England kl. 19.05 på TV 2 Sport Premium

Poker-NM: Texas Hold’em No Limit Ladies & Seniors kl. 20.00 på TV 2 Sportskanalen