Foto: AP/Scanpix

Vil lage spaceporno

Pornoprodusenter ønsker å lage pornofilm under Virgins første Space-reise.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del
 

Seks billetter er lagt ut for salg til jomfruturen - som har fått navnet "Eva" - i 2010. En billett koster den nette sum av 1,2 millioner kroner.

Prinsesse og professor

Ifølge The Mirror har prinsesse Beatrice av York og den mulithandicappede fysikeren Stephen Hawking alt sikret seg plass på turen.

Også om lag 280 andre interesserte har betalt depositum i håp om å få plass.

- Tro mot navnet

Interessen for den nye romsatsingen til flyselskapet Virgin har vært enorm.

En kilde i selskapet sier at gründer og mangemilliardær Sir Richard Branson også har fått tilbud fra den amerikanske pornoindustrien. Tilbudet var på i overkant av fem millioner kroner.

Men ifølge representanten for selskapet ønsker Virgin "å være tro mot navnet sitt", og har høflig avvist tilbudet.

Sir Richard Branson viser fram sitt nye rom-flySir Richard Branson viser fram sitt nye rom-fly Foto: PAUL BUCK/EPA



Få nyhetsvarsel fra TV 2 Nyhetene som SMS. Send NYHETER til 1984 (4,- kr/mld)
Les også:
Verdensrommet neste
Verdensrommet neste

Mandag ble en merkelig farkost avduket i USA.

Fyllekjørere flyr videre
Fyllekjørere flyr videre

Britiske piloter som tas for fyllekjøring og mister sertifikatet, får likevel lov til å fly rutefly.

 
  

Loreen og Sverige
vant Eurovision-finalen

Og Tooji og Norge havnet på jumboplass...


reklame