Dansk presse mener Mette-Marit har «prinsessesyke»
En angivelig bul på magen til Norges kronprinsesse har fått en dansk tabloid til å stille den spesielle diagnosen.
Prinsessesyke er den spesielle tilstanden som får kronprinsessers mage til å bule ut, og det er dette danske Ekstra Bladet nå mener kronprinsesse Mette-Marit (37) kan ha blitt rammet av.
Ifølge avisa er symptomene synlige på nye bilder av henne.
Også B.T. mener man nå kan skimte en kul på kronprinsesse Mette-Marits mage. Avisa viser til et bilde av kronprinsessen som ble tatt i Mykland nylig, og skriver at etter dette bildet å dømme «kan det altså godt se ut til at det er en tilføyelse til barneflokken på vei».
Ifølge de to tabloidavisene forsterkes ryktene av at trebarnsmor Mette-Marit i forrige uke meldte avbud til bryllupet til prins Nikolaos og hans Tatiana i Hellas.
Danmarks kronprinsesse Mary er gravid med tvillinger. (©NTB)
| Publisert | 02.09.2010 07.11 |
| Oppdatert | 02.09.2010 07.14 |


