Fant pitbull under panseret

Mannen trodde ikke sine egne øyne da han åpnet panseret på bilen sin.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Walter Witthoeft fra Valcalle i California hadde hadde akkurat stått opp og skulle kjøre til jobb. Han fikk imidlertid problemer med servostyringen og skulle bare sjekke om det var en lekkasje.

Vettskremt
- Jeg åpnet panseret og ser jeg rett inn i et par øyne og hører knurring. Jeg fikk helt sjokk. Ingen forventer å finne en pitbull under panseret, forteller Witthoeft.

Hunden hadde kommet seg under bilen på natten og krøp opp under motoren der hun satt seg fast. Det var kun hodet til pitbullen som vistes da stakkars Witthoeft åpnet panseret.

Tygget seg løs
Pitbullen kom seg til slutt løs på egen hånd etter å ha vrikket lenge nok på den kraftige hundekroppen, samtidig som hun tygget over ledninger og slanger rundt motoren.

Se også disse utrolige videoene:
Jaså, er dette mulig nå?
Rekordrask hårklipp
Verdens lengste cubaner?

"Sorry"
Dagen etter ble hunden gjenforent med eieren som syntes bildene av sin kjære pitbull var hysterisk morsomme.

- Det var bare hodet som stakk opp. Det er det morsomste jeg har sett, sa eieren.
Med et smil om munnen beklaget han likevel hendelsen overfor bileieren.

Måtte taues
Det spørs om Walter Witthoeft syntes det var like gøy. Bilen hadde akkurat kommet fra verkstedet der han hadde betalt 1.000 dollar for tidligere skader på bilen.

Motorens møte med pitbull-kjeften gjorde at bilen måtte taues tilbake til verkstedet.



Få nyhetsvarsel fra TV 2 Nyhetene som SMS. Send NYHETER til 1984 (4,- kr/mld)
 
Comments powered by Disqus
  

Deler av Schipol evakuert
- mann pågrepet

Skal ha sendt bombetrussel fra flyplasstoalettet


reklame