• TV 2 kommer til Vang
    TV 2 kommer til Vang
    Vang kommune gikk seirende ut av God morgen Norges fylkeskonkurranse, og får besøk av God morgen Norge.
På fotoshoot med Marcel Lelienhof
Signe Tynning var forberedt på å gå gjennom en sorgprosess når hun sluttet å røyke. I underkant av et år senere er den populære programlederen røykfri. Foto: Marcel Lelienhof

På fotoshoot med Marcel Lelienhof

Som en del av Signes røykeslutt, dro hun og Anne Lise Ryel fra Kreftforeningen til fotograf Marcel Lelienhof. Sammen lagde de en røykesluttkampanje.

Del med andre:
Facebook Twitter Epost Del

Nå er det en måned igjen til Signe skal stumpe røyken for godt. Det har vært enormt mange som har meldt sin interesse for å bli med å slutte å røyke.

Dette er et samarbeid med kreftforeningen, som sammen med Signe blant annet har laget fotoshoot kampanjen.



Få nyhetsvarsel fra TV 2 Nyhetene som SMS. Send NYHETER til 1984 (4,- kr/mld)
Les også:
LES OGSÅ: Har Signe sprukket?
Har Signe sprukket?

1. februar er det nøyaktig tre måneder siden Signe Tynning stumpet røyken. Og ja, hun har klart seg uten røyk! Les Signes svar på nettprat i dag her!

 
Comments powered by Disqus
Terrorist Anders Behring Breivik 

Anders Behring Breivik
blir tvangsinnlagt

 Oslo tingrett har bestemt at Breivik skal tvangsinnlegges for observasjon på Ila


«MITT NORGE»

Oppland

Telemark

Buskerud

Hedmark

Akershus

Østfold

Vestfold

Aust Agder

Vest Agder

Rogaland

Hordaland

Sogn og Fjordane

Møre og Romasdal

Sør Trøndelag

Nord Trøndelag

Nordland

Troms

Finmark

reklame