Anders Behring Breivik
blir tvangsinnlagt
Oslo tingrett har bestemt at Breivik skal tvangsinnlegges for observasjon på Ila
Ikke siden Heddal-cupen i 1983 har Carsten mottat en pokal. Lørdag fikk han igjen kjenne tyngden av en, etter å ha gått av med seieren i «Skal vi danse»
- Det var veldig morsomt å løfte en pokal, men himmel og hav og tung den var, forteller Carsten. Den står nå på soverommet.
Hele 8 av 10 forestillinger har Carsten og dansepartner Elena vunnet gjennom årets sesong.
- Ja det er helt utrolig, forteller Elena. Vi har jobbet veldig hardt og jeg har pushet Carsten hardt også. Det har vært smil, tårer og irritasjon, men han har vært kjempe flink, forteller hun.
Elena Bokoreva Wiulsrud er i verdenstoppen innen dans. Hun har danset med de aller beste, men skryter allikevel av sportsanker Carsten.
- Han har personlighet, som betyr masse i dans. Han er sterk og jeg så at han var klar for å danse.
Se Carsten og Elenas quickstep her!
- Jeg trodde det var mye enklere enn det det var, forteller Carsten. men det er veldig mye verre enn det folk tror. Jeg har ikke danset før, så det var et lite sjokk faktisk, forteller han.
Se hele intervjuet med Elena og Carsten fra god morgen Norge her!
| Publisert | 23.11.2009 14.19 |
| Oppdatert | 16.09.2010 14.13 |
Oslo tingrett har bestemt at Breivik skal tvangsinnlegges for observasjon på Ila
