Andreas M viser endelig frem drømmedama
...til de andre guttas store begeistring.
Andreas Monge har hittil vært en av husets mest mystiske menn. Den blonde 22-åringen har frem til nå hverken visst mye av seg selv eller kjæresten, men etter mye masing fra de andre guttene i sofakroken, gir han endelig etter for presset.
"The book of love"
Med guttene nygjerrige hakk i hel, marsjerer Andreas inn på rommet og plukker opp en liten rosa bok fra bagen. Lurer på hvem som er mest spent, han eller vi mumler de andre i kor.
– The book of love, sier han når han tar frem boken og stolt viser frem bilde av kjæresten, og legger samtidig til mens han blar i boken:
– Dere får kun se bilde av ansiktet altså.
Les også: BB-sexprat: – Det hadde ikke kostet meg en krone
Dobbeldate
Det mangler ikke på godord fra de andre deltakerne. Alle samler seg rundt Andreas og samtykker om at han har en kjempesøt kjæreste hjemme som venter på han.
– Wow, hun er kjempefin, gratulerer, high five, applauderer Roberto, og legger raskt til at han gleder seg mest til en dobbeltdate med venninnen.
Tiia Maria slenger seg med og gratulerer, mens Marius velger å sende en personlig hilsen til dama der hjemme.
– Ja, nå håper jeg bare dama mi sender meg et fotoalbum, hinter han frem i kameraet.
| Publisert | 14.09.2011 10.39 |
| Oppdatert | 14.09.2011 12.51 |




