– Håper vi vil være venner med Amir for alltid
BB-deltakerne snakker varmt om savnet etter Amir
Sjokket var stort da «Big Brother»-deltaker Amir i går bestemte seg for å forlate huset av personlige årsaker, Den populære deltageren la igjen et avskjedsbrev til de gjenværende deltakerne hvor han skrev at han kom til å savne dem sykt masse. Deltakerne reagerte med vanntro, tårer og fortvilelse og ut over dagen snakket de mye om Amir.
– Skål for Amir
Da Marius, Andreas P. og Magnus spiste middag etter gårsdagens hendelser, var det ingen tvil om hvem som sto i sentrum.
– Skål for Amir, sier Andreas P og hever glasset for den høyt savnede vennen, mens resten av gutta stemmer i.
– Ingenting negativt om Amir
– Jeg er litt spent på hvordan det blir etter Amir. Han var jo den som var mest høylytt i huset, men på en positiv måte, sier Andreas P.
– Jeg har ingenting negativt å si om ham. Alt var bare positivt med ham, legger Marius til.
– Venner for alltid
Alle guttene er enige om at Amir er en de vil være venner med uansett.
– Han er en sånn type som jeg bare må være venn med, fastslår Andrea P. Magnus og Marius er helt enig.
– Tomt etter Amir
– Han er liksom voksen selvom han kødder mye. Vi trenger sånne som han, legger Magnus til.
– Det blir spennede å se om noen vil ta hans plass. Han tok jo mye plass, Amir kunne ta så mye plass han ville for meg, men noen skal jo fylle den plassen hans, sier Andreas P.
Se på «Big Brother»-sendingen kl. 21.30 på TV 2 Bliss i kveld får du deltakernes egne betroelser fra skrifterommet og tanker rundt Amirs sjokkerende avskjed.
| Publisert | 06.09.2011 13.02 |
| Oppdatert | 06.09.2011 13.02 |




