Alt innhold sendes også direkte på tv2sumo.no.

Lørdag 21. januar:

Sykkel: Santos Tour Down Under, 5. etappe kl. 01.40 på TV 2 Sportskanalen

Fotball, Premier League: Liverpool – Swansea kl. 13.00 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

Swiss Ski: Snowboard halfpipe, Laax kl. 13.40 på TV 2 Sportskanalen

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Stavanger Oilers kl. 14.55 på tv2sumo.no (kampstart 15.00)

Håndball-VM, åttedelsfinale: Norge - Makedonia kl. 15.30 på TV 2 (kampstart 16.00)

Ishockey, SHL: Luleå – Färjestad kl. 15.30 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 16:04)

Fotball, Premier League: Stoke – Manchester United kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 16.00)

Premier League: Målshow kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 3

Ishockey, SHL: Djurgården – Leksand kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.04)

Ishockey, SHL: Skellefteå – Brynäs kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.04)

Ishockey, Get-ligaen: Lørenskog – Kongsvinger kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen, Fredrikstad Winter Classis: Stjernen – Sparta kl. 17.00 på TV 2 Zebra (kampstart 18.00)

Håndball-VM: Frankrike - Island kl. 17.50 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 18.00)

Ishockey, SHL: Växjö – Karlskrona kl. 18.15 på tv2sumo.no (kampstart 18.42)

Fotball, Premier League: Manchester City – Tottenham kl. 18.20 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Ishockey, SHL: HV71 – Örebro kl. 18.30 på tv2sumo.no (kampstart 18.42)

Håndball-VM: Russland - Slovenia kl. 20.30 på TV 2 Zebra (kampstart 20.45)

Håndball-VM: Brasil - Spania kl. 20.35 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 20.45)

Søndag 22. januar:

Sykkel: Santos Tour Down Under, 5. etappe kl. 04.00 på TV 2 Sportskanalen

Ishockey, Recover Winter Classic Cup: Semifinale, U14 kl. 12.10 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 12.20)

Fotball, Premier League: Southampton – Leicester kl. 12.30 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.00)

Ishockey, Recover Winter Classic Cup: Semifinale, U14 kl. 13.20 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 13.30)

Ishockey, Recover Winter Classic Cup: Semifinale, U14 kl. 14.35 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 14.45)

Fotball, Premier League: Arsenal – Burnley kl. 15.05 på TV 2 Sport Premium (kampstart 15:15)

Håndball-VM: Hviterussland - Sverige kl. 15.50 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 16.00)

Håndball-VM: Ungarn - Danmark kl. 15.55 på TV 2 (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Vålerenga kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Lillehammer kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Fotball, Premier League: Chelsea – Hull kl. 17.20 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.30)

Håndball-VM: Tyskland - Qatar kl. 17.50 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 18.00)

Fotballkveld England kl. 19.25 på TV 2 Sport Premium

Håndball-VM: Kroatia - Egypt kl. 20.15 på TV 2 Zebra (kampstart 20.45)

Mandag 23. januar:

Ingen livesendinger

Tirsdag 24. januar:

Håndball-VM: Kvartfinale kl. 16.55 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 17.00)

Håndball-VM: Kvartfinale kl. 18.55 på TV 2 Sportskanalen (kampstart 19.00)

Ishockey, SHL: Skellefteå – HV71 kl. 18.55 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 19.04)

Ishockey, SHL: Frölunda - Karlskoga kl. 18.55 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 19.04)

Ishockey, SHL: Rögle - Djurgården kl. 18.55 på tv2sumo.no (kampstart 19.04)

Håndball-VM: Kvartfinale kl. 20.00 på TV 2 Zebra (kampstart 20.45)

Håndball-VM: Kvartfinale kl. 20.35 på tv2sumo.no (kampstart 20.45)

Onsdag 25. januar:

Therese Johaug-saken kl. 09.00 på TV 2 Sportskanalen

Torsdag 26. januar:

Therese Johaug-saken kl. 09.00 på TV 2 Sportskanalen

HockeyXtra kl. 18.00 på TV 2 Sportskanalen

Ishockey, Get-ligaen: Stjernen – Lørenskog kl. 18.25 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Lillehammer – Frisk Asker kl. 18.25 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Manglerud Star – Sparta kl. 18.25 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, Get-ligaen: Kongsvinger – Storhamar kl. 18.25 på tv2sumo.no (kampstart 18.30)

Ishockey, SHL: Djurgården – Färjestad kl. 18.55 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 19.04)

Ishockey, SHL: Frölunda – Brynäs kl. 18.55 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 19.04)

Ishockey, SHL: Linköping – Skellefteå kl. 18.55 på tv2sumo.no (kampstart 19.04)

X Games Aspen 2017: Unified Storslalåm Snowboard kl. 19.30 på tv2sumo.no

Håndball-VM: Semifinale kl. 20.00 på TV 2 Zebra (kampstart 20.45)

X Games Aspen 2017: Ski Slopestyle, kvalifisering, menn kl. 20.30 på tv2sumo.no

X Games Aspen 2017: Ski Slopestyle, kvalifisering, menn kl. 21.00 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: SnoCross Adaptive, finale kl. 22.00 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: SnoCross, finaler kl. 22.30 på TV 2 Sportskanalen

Fredag 27. januar:

X Games Aspen 2017: Snowboard Big Air, finale, kvinner kl. 04.00 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: Snowboard Superpipe, finale, menn kl. 04.45 på TV 2 Sportskanalen

Ishockey, SHL: HV71 – Leksand kl. 18.55 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 19.04)

Håndball-VM: Semifinale kl. 20.00 på TV 2 Zebra (kampstart 20.45)

Fotball, skotsk Premiership: Aberdeen – Dundee FC kl. 20.40 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 20.45)

Fotball, FA-cup, 4. runde: Derby – Leicester kl. 20.45 på TV 2 Sport Premium (kampstart 20.55)

X Games Aspen 2017: Snowboard Slopestyle kl. 21.00 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: BikeCross, finale kl. 22.30 på TV 2 Sportskanalen

Lørdag 28. januar:

X Games Aspen 2017: Ski Superpipe, kvalifisering, kvinner kl. 02.30 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: Ski Superpipe, finale, menn kl. 04.30 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: Snowboard Big Air, finale, menn kl. 06.00 på TV 2 Sportskanalen

Sykkel, VM Cyclo Cross: Menn, junior kl. 10.50 på TV 2 Sportskanalen

Sykkel, VM Cyclo Cross: Kvinner, U23 kl. 12.50 på TV 2 Sportskanalen

Fotball, FA-cup, 4. runde: Liverpool – Wolverhampton kl. 13.20 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.30)

Fotball, skotsk Premiership: Motherwell – Rangers kl. 13.25 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 13.30)

Sykkel, VM Cyclo Cross: Kvinner, elite kl. 14.50 på TV 2 Sportskanalen

Ishockey, SHL: Färjestad – Karlskrona kl. 15.30 på tv2sumo.no (kampstart 16.04)

Fotball, FA-cup, 4. runde: Tottenham – Wycombe kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 16.00)

Fotball, FA-cup, 4. runde: Chelsea – Brentford kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 16.00)

Fotball, FA-cup, 4. runde: Lincoln – Brighton kl. 15.50 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Vålerenga – Kongsvinger kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Sparta – Lillehammer kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Ishockey, Get-ligaen: Stavanger Oilers – Lørenskog kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Ishockey, SHL: Örebro – Djurgården kl. 15.55 på tv2sumo.no (kampstart 16.00)

Fotball, FA-cupen, 4. runde: Southampton – Arsenal kl. 18.20 på TV 2 Sport Premium (kampstart 18.30)

Ishockey, SHL: Luleå – Växjö kl. 18.20 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 18.30)

Ishockey, SHL: Brynäs – Malmö kl. 18.30 på TV 2 Sport Premium 3 (kampstart 18.42)

Ishockey, SHL: Rögle – Frölunda kl. 18.30 på tv2sumo.no (kampstart 18.42)

X Games Aspen 2017: Ski Slopestyle, finale, menn kl. 19.00 på TV 2 Sportskanalen

Håndball-VM: Bronsefinale kl. 20.00 på TV 2 Zebra (kampstart 20.45)

X Games Aspen 2017: Snowboard Slopestyle, finale, kvinner kl. 21.15 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: Snøscooter freestyle, finale kl. 23.00 på TV 2 Sportskanalen

Søndag 29. januar:

X Games Aspen 2017: Ski Big Air, finale, kvinner kl. 00.30 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: Snowboard Superpipe, finale, kvinner kl. 03.00 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: Ski Big Air, finale, menn kl. 04.30 på TV 2 Sportskanalen

Sykkel, VM Cyclo Cross: Menn, U23 kl. 10.45 på TV 2 Sportskanalen

Fotball, FA-cup, 4. runde: Millwall – Watford kl. 12.50 på TV 2 Sport Premium (kampstart 13.00)

Fotball, skotsk Premiership: Celtic – Hearts kl. 13.55 på TV 2 Sport Premium 2 (kampstart 14.00)

Sykkel, VM Cyclo Cross: Menn, elite kl. 14.50 på TV 2 Sportskanalen

Fotball, FA-cup, 4. runde: Sutton – Leeds kl. 14.55 på TV 2 Sport Premium (kampstart 15.00)

Fotball, FA-cup, 4. runde: Manchester United – Wigan kl. 16.55 på TV 2 Sport Premium (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Frisk Asker – Stjernen kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Ishockey, Get-ligaen: Storhamar – Manglerud Star kl. 16.55 på tv2sumo.no (kampstart 17.00)

Håndball-VM: Finale kl. 17.00 på TV 2 (kampstart 17.30)

X Games Aspen 2017: Ski Slopestyle, finale, kvinner kl. 18.00 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: Snowboard Slopestyle, finale, menn kl. 20.00 på TV 2 Sportskanalen

X Games Aspen 2017: Snøscooter Best Trick, finale kl. 22.00 på TV 2 Sportskanalen