Her er en oversikt over kampene du kan få med deg under fotball-VM i Brasil:

GRUPPESPILL:

Torsdag12. juni:
Brasil – Kroatia (TV 2) kl. 22:00

Fredag 13. juni:
Mexico – Camerun (NRK) kl. 18:00

Spania – Nederland (NRK) kl. 21:00

Chile – Australia (TV 2) kl. 00:00

Lørdag 14. juni:
Colombia – Hellas (TV 2) kl. 18:00

Uruguay – Costa Rica (NRK) kl. 21:00

England – Italia (NRK) kl. 00:00

Elfenbenskysten – Japan (NRK) 03:00

Søndag 15. juni:
Sveits – Ecuador (TV 2) kl. 18:00

Frankrike – Honduar (NRK) kl. 21:00

Argentina – Bosnia (NRK) kl. 00:00

Mandag 16. juni:
Tyskland – Portugal (TV 2) kl. 18:00

Iran – Nigeria (TV 2 ) kl. 21:00

Ghana – USA (NRK) kl. 00:00

Tirsdag 17. juni:
Belgia – Algerie (NRK) kl. 18:00

Brasil – Mexico (TV 2) kl. 21:00

Russland – Sør-Korea (TV 2) kl. 00:00

Onsdag 18. juni:
Australia - Nederland (TV 2) kl. 18:00

Spania – Chile (NRK) kl. 21:00

Kamerun – Kroatia (TV 2) kl. 00:00

Torsdag 19. juni:
Colombia – Elfensbenskysten (NRK) kl. 18:00

Uruguay – England (TV 2) kl. 21:00

Japan – Hellas (TV 2) kl. 00:00

Fredag 20. juni:
Italia – Costa Rica (NRK) kl. 18:00

Sveits – Frankrike (TV 2) kl. 21:00

Honduras – Ecuador (TV 2) kl. 00:00

Lørdag 21. juni:
Argentina – Iran (TV 2) kl. 18:00

Tyskland – Ghana (NRK) kl. 21:00

Nigeria – Bosnia (NRK) kl. 00:00

Søndag 22. juni:
Belgia – Russland (NRK) kl. 18:00

Sør-Korea – Algerie (TV 2) kl. 21:00

USA- Portugal (NRK) kl. 00:00

Mandag 23. juni:
Australia – Spania (TV 2) kl. 18:00

Nederland – Chile (TV 2 ) kl. 18:00

Kamerun – Brasil (NRK) kl. 22:00

Kroatia – Mexico (NRK) kl. 22:00

Tirsdag 24. juni:
Italia – Uruguay (TV 2) kl. 18:00

Costa Rica – England (TV 2 Sportskanalen) kl. 18:00

Japan – Colombia (NRK) kl. 22:00

Hellas – Elfenbenskysten (NRK) kl. 22:00

Onsdag 25. juni:
Nigeria – Argentina (NRK) kl. 18:00

Bosnia – Iran (NRK) kl. 18:00

Honduras – Sveits (TV 2) kl. 22:00

Ecuador – Frankrike (TV 2) kl. 22:00

Torsdag 26. juni:
USA – Tyskland (NRK) kl. 18:00

Portugal – Ghana (NRK) kl. 18:00

Sør-Korea – Belgia (TV 2) kl. 22:00

Algerie – Russland (TV 2) kl. 22:00

ÅTTEDELSFINALER:

Lørdag 28. juni:
Nummer 1 gruppe A – Nummer 2 gruppe B (NRK) kl. 18:00 Kamp 49

Nummer 1 gruppe C – Nummer 2 gruppe D (TV 2) kl. 22:00Kamp 50

Søndag 29. juni:
Nummer 1 gruppe B – Nummer 2 gruppe A (TV 2) kl. 18:00Kamp 51

Nummer 1 gruppe D – Nummer 2 gruppe C (NRK) kl. 22:00Kamp 52

Mandag 30. juni:
Nummer 1 gruppe E – Nummer 2 gruppe F (NRK) kl. 18:00Kamp 53

Nummer 1 gruppe G – Nummer 2 gruppe H (TV 2) kl. 22:00Kamp 54

Tirsdag 1. juli:
Nummer 1 gruppe F – Nummer 2 gruppe E (TV 2) kl. 18:00Kamp 55

Nummer 1 gruppe H – Nummer 2 gruppe G (NRK) kl. 22:00Kamp 56

KVARTFINALER:

Fredag 4. juli:
Vinner 53 – Vinner 54 (NRK) kl. 18:00 Kamp 57

Vinner 49 – Vinner 50 (TV 2) kl. 22:00 Kamp 58

Lørdag 5. juli:
Vinner 55 – Vinner 56 (TV 2) kl. 18:00 Kamp 59

Vinner 51 – Vinner 52 (NRK) kl. 22:00 Kamp 60

SEMIFINALER:

Tirsdag 8. juli:
Vinner 57 – Vinner 58 (TV 2) kl. 22:00

Onsdag 9. juli:
Vinner 59 – Vinner 60 (TV 2) kl. 22:00

FINALER:

Lørdag 12. juli:
Bronsefinale (NRK) kl. 22:00

Søndag 13. juli:
Finale (NRK) kl. 21:00